Уест Хем и Челси играят при резултат 1:1 в мач от втория

...

НА ЖИВО: Уест Хем - Челси 1:1, Чуквуемека изравни

Уест Хем и Челси играят при резултат  1:1  в мач от втория кръг на Висшата лига.

Още в 7-а минута Джеймс Уорд-Праус извърши отлично корнер, а Найеф Агер бе пропуснат на далечната греда, като той връхлетя върху топката и никой не съумя да реагира на мощния му удар с глава - 1:0 за Уест Хем.

Само 2 минути по-късно основният съдия отсъди дузпа в интерес на Челси, откакто Николас Джаксън бе съборен от Ареола, само че страничният арбитър подвигна засада. Ситуацията бе прегледана с ВАР и се видя, че има доста тънка засада. Уест Хем съумя да се измъкне от съществени неприятности.

Стартови сформира:

Уест Хем:  23. Алфонс Ареола, 33. Емерсон, 27. Найеф Агер, 4. Курт Зума, 5. Владимир Цоуфал, 7. Джеймс Уорд-Праус, 28. Томаш Соучек, 22. Саид Бенрама, 10. Лукас Пакета, 20. Джаред Боуен, 9. Михаил Антонио

Челси:  1. Роберт Санчес, 26. Луи Коулил, 6. Тиаго Силва, 2. Аксел Дизази, 21. Бен Чилуел, 27. Мало Густо, 23. Конър Галахър, 8. Енцо Фернандес, 17. Карни Чуквуемека, 7. Рахийм Стърлинг, 15. Николас Джаксън